Marka Eura Tech od prawie 25 lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dostawców i producentów osprzętu zabezpieczającego. Produkty marki znajdziemy praktycznie w każdym domu w postaci systemów kontroli dostępu- domofonów, zamków szyfrowych, monitoringu, a także czujników, alarmów czy sterowników elektrycznych.

Sama firma Eura wewnętrznie podzielona jest na sektory o różnym obszarze przeznaczenia. W ramach firmy wyodrębniły się marki takie jak Eura Pro, która poszerzyła asortyment Eura, jeszcze bardziej podnosząc jej jakość. Zgromadzone produkty w ramach systemu Pro odpowiadają na zapotrzebowanie zarówno sektorów prywatnych- od domów jednorodzinnych po osiedla, publicznych i usługowych. El Home to obszar dedykowany sektorom prywatnym. W asortymencie marki pojawiły się wszystkie produkty odpowiadające na potrzeby klienta indywidualnego przy tworzeniu sektorów inteligentnych. W ofercie znaleźć można urządzenia związane z automatyką domową, oddając klientom uniwersalne i kompleksowe rozwiązania Eura. Zamek szyfrowy, czujniki a także zintegrowane systemy sterowników pozwalają na szybki i łatwy montaż programów, których celem jest podniesienie nie tylko bezpieczeństwa domowników ale także komfortu mieszkania.

Genovo to marka powstała w ramach firmy Eura Tech. Projekty a także ich realizacja powstają w całości w Polsce w oparciu o zaawansowane technologie i systemy wdrożeń. W ramach marki powstają produkty z obszaru inteligentnego systemu zabezpieczeń, systemy alarmowe, zabezpieczające. Z uwagi na silne nastawienie na sektor bezpieczeństwa produkty marki Genovo stanowią integralna i dopełniającą część oferty Eura Pro.

Cyfral to funkcjonujący od 30 lat na rynku producent osprzętu analogowego i cyfrowego także w zakresie kontroli dostępu i zaawansowanych technologi zabezpieczeń. Marka specjalizuje się w produkcji urządzeń wielolokatorskich, których profile wykonane są z wysokiej jakości materiałów zabezpieczających przed działaniem czynników atmosferycznych i fizycznych.

To na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze produktów marki Eura, to ich wysokiej jakości wykonanie, dbałość o niezawodność systemu oraz kompatybilność pojedynczych podjednostek.

Marka aktywnie działa w programie Bezpieczny Dom, stale podnosząc i rozwijając swoją ofertę w trzech strefach przeznaczenia.

  • Strefa 1- obwodowa; to najbardziej ogólna klasyfikacja, która obejmuje asortyment dla całego obiektu, głównie marek Jablotron oraz sektora Eura Professional.
  • Strefa 2- wejście. W Tej kategorii znalazły się praktycznie wszystkie systemy kontroli dostępu Eura. Zamek szyfrowy do drzwi zewnętrznych, uzupełniony o rozbudowany system domofonowy z kamerą, a także sterowniki zabezpieczające zewnętrzną część domu.
  • Strefa 3- wnętrza. To wszystkie urządzenia przeznaczone do montażu wewnętrznego o charakterze zabezpieczającym. W ramach tej strefy w ofercie znaleźć można intercomy, systemy zabezpieczeń wewnętrznych- głównie zamki szyfrowe lub kodowe, monitoring wewnętrzny, a także sterowniki i czujniki. Produkty pochodzącej z tej strefy najczęściej wykorzystywane są w sektorach publicznych- placówkach usługowych, przedsiębiorstwach, w rozbudowanych kompleksach, w których wysoki poziom łączności i zabezpieczeń w szczególny sposób wpływa na efektywność pracy i bezpieczeństwo znajdujących się na terenie osób.