Eura Tech została założona w 1991 roku i obejmuje czołową pozycję na rynku urządzeń przeznaczonych do szeroko rozumianego monitoringu i automatyki domowej, głównie w obszarze bezpieczeństwa. Wysoka jakość produktów z każdym rokiem zyskuje uznanie coraz szerszego grona konsumentów, a stały rozwój technologiczny produktów znajdujących się w ofercie sprzedażowej marki stale ulega zmianie oraz podwyższaniu jakości i zaawansowania wprowadzanych rozwiązań technologicznych.

 

Stały rozwój dotyczy nie tylko sfery technologicznej oferowanych produktów alarmowych i zabezpieczających. Sama firma w 2014 roku przeszła gruntowną reorganizację, które efektem było powstanie nowej marki Eura Proffesional, oraz zastąpienie HS Product nową EL Home (styczeń 2015). W dbałości o wysoki poziom zadowolenia konsumenckiego firma rozbudowała dział handlowy i obsługowy oraz udostępniła panele demonstracyjne wszystkim zainteresowanym zakupem.

 

Marka Eura Professional to kompleksowy obszar, który wspomaga Eura Tech w produkcji sprzętu o wysokim charakterze zastosowawczym i inwestycyjnym, zarówno skierowany jest on do osób prywatnych, deweloperów, zarządców i administracji przy obsłudze domów jednorodzinnych, wielolokatorskich, a także obiektów użytku publicznego. Na bieżąco Eura Professional współpracuje z Cyfral (Polska), Jablotron (Czechy) oraz zajmuje się dystrybucją zagranicznych wideodomofonów marki Geneva.

 

Z uwagi na wysoki standard zaufania publicznego oraz specyfikacje urządzeń produkowanych przez firmę Eura Tech wszystkie jej wyroby posiadają europejskie normy.

 

EL Home to sektor Eura, który działa w zakresie rozbudowy urządzeń dedykowanych osobom prywatnym- mieszkaniom lokatorskim lub domom jednorodzinnym. Wszystkie projekty zostały zaprojektowane w sposób uniwersalny, aby swoją prostotą jak najlepiej dopasować się do każdego wnętrza zarówno pod względem wzorniczym, jak i funkcjonalnym.