domofon jednorodzinny

Jednym z produktów firmy Eura-Tech, na który warto zwrócić uwagę jest domofon jednorodzinny ADP-12A3 INVITO. Domofon pozwala nam obsługiwać zdalnie wejście na posesję lub do lokalu.

Działanie domofonu

Dokładniej mówiąc możemy bezpośrednio sterować ryglem elektromagnetycznym, który służy do otwierania drzwi, prowadzić rozmowy między modułem wewnętrznym, a kasetą zewnętrzną, a także otwierać inne wejścia, bramy wjazdowe, garażowe, furtki itp. Ciekawym rozwiązaniem jest również przycisk na unifonie, który pozwala podsłuchać otoczenie kasety zewnętrznej.

Obsługa domofonu

Obsługa jest bardzo prosta. Na domofonie znajduje się przycisk, który umożliwia prowadzenie rozmowy, a także zdalnego otwarcia bramy. W momencie kiedy osoba przy wejściu wciśnie przycisk znajdujący się na kasecie zewnętrznej usłyszymy sygnał. Możemy od razu otworzyć bramę lub też najpierw przeprowadzić rozmowę z osobą przy wejściu. Na unifonie znajduje się również możliwość dyskretnego podsłuchu, wciskając odpowiedni przycisk będziemy słyszeli co dzieje się na zewnątrz, a osoby przebywające przy wejściu nie będą o tym wiedziały. Działanie i obsługa tego produktu nie jest skomplikowana, domofon spełni swoje zadanie w domu i zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom.