wideodomofonyPopyt na wideodomofony i domofony jest coraz większy. Chcąc zadbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny, warto zainwestować w sprzęt, który ułatwi nam kontrolowanie osób stojących u naszych bram. Dzięki nowym technologiom oraz inwestycji w wysokiej jakości sprzęt, możemy bez obaw zostawiać nasze dzieci w domu.

Gwarancja bezpieczeństwa i spokój ducha jakie daję nam wideofony i domofony są warte każdych pieniędzy. Warto tutaj zauważyć, że te „każde pieniądze” nie rujnują naszego budżetu domowego. Należy pamiętać, że modele w wersji ekonomicznej wcale nie są produktami gorszej jakości, różnica w cenie często wynika z parametrów technicznych, np. mniejszej rozdzielczości ekranu.

Dobrym przykładem jest wideodomofon VDP-20A3 „Neptun” marki Eura-Tech, posiadający kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7 cali oraz kamerę z przetwornikiem obrazu CCD. Dodatkowym atutem modelu jest możliwość swobodnej konwersacji prowadzonej pomiędzy urządzeniem wewnętrznym oraz zewnętrznym, a także możliwość obserwacji tego, kto do nas dzwoni, czy wszystkiego, co znajduje się w polu kamery. Nie bez znaczenia jest prostota samej obsługi urządzenia i jego montażu (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku).

Kolejnym atutem są niewielkie rozmiary modelu VDP-20A3 „Neptun”, dzięki czemu urządzenie dopasowuje się do każdego, nawet najmniejszego pomieszczenia. Kaseta odporna jest zarówno na warunki pogodowe (że posiada specjalny daszek) jak i na ewentualne urazy mechaniczne.