dzwonek bezprzewodowyPodjazd i ścieżka do drzwi domu mają różną długość, w zależności od wielkości posesji i umiejscowienia budynku. Montowanie instalacji elektrycznej do dzwonka przy furtce bywa kłopotliwe, a nawet niemożliwe w wielu przypadkach. Dlatego rozwiązaniem staja się bezprzewodowe systemy dzwonków domowych.

Panel zewnętrzny przytwierdzany może być na ogrodzeniu, we framudze drzwi wejściowych, a nawet na ogrodzeniu tymczasowym. Łączy się on bezprzewodowo z modułem dzwoniącym, który umieszczamy wewnątrz budynku. Jest to idealne rozwiązanie dla osób modernizujących swoją posesję, urządzających dom czy mieszkanie, a także dla wynajmujących tymczasowo lokal. Bezinwazyjnie i zupełnie bez kosztów związanych z podnajmowaniem firmy instalacyjnej można samodzielnie zamontować nadajnik i odbiornik.

Koszt takiego rozwiązania jest bardzo niski, więc można pokusić się o taki wydatek. Zanim przerobimy obejście domu i poprowadzimy zewnętrzną instalację elektryczną, możemy posiadać dzwonek bezprzewodowy. Ma on wiele opcji melodyjnych do wyboru i możemy odpowiednio dobrać sobie dźwięk. Posiada również wyłączenie głośnika na noc lub gdy ucinamy sobie drzemkę w dzień, a także gdy mamy małe dziecko i nie chcemy, aby się obudziło.