kamery do monitoringu, Eura tech AK-02B3Wiele osób zastanawia się na pewno, kto kupuje atrapę kamery i w jakich sytuacjach może się ona przydać. Opcji jest kilka.

Jeżeli nie stać nas na prawdziwą kamerę, a mieszkamy w niebezpiecznej okolicy lub posiadamy coś cennego, warto zainwestować w taką atrapę.

Odstraszy ona małych złodziejaszków i zapewni nam bezpieczeństwo. Kamerę powinniśmy umieścić w widocznym miejscu, aby każda osoba mogła bez problemu ją zauważyć.

Jakie są plusy? Unikniemy drogich kosztów zakupu i instalacji prawdziwej kamery i z pewnością zniechęcimy wandali oraz złodziei. Rozpoznanie, czy kamera jest prawdziwa, jest dość trudne, a to ze względu na to, że jako atrapa użyta jest obudowa prawdziwej kamery monitorującej.

Obudowa kamery AK-02B3

Jedną z takich atrap jest obudowa kamery Eura tech AK-02B3, która wyglądem nie odbiega od tej prawdziwej. Aby wyglądała bardziej realistycznie, posiada dodatkową migającą diodę LED. Atrapę kamery zasilamy 3 bateriami „AA”, starczają one na około 2-3 miesiące – przez ten okres dioda led będzie cały czas działała. Jej atutem jest fakt, iż atrapa kamery będzie również zauważalna po zmroku.

Osoby, które tanim kosztem chcą odstraszyć włamywaczy, rabusiów czy wandali, na pewno skorzystają z tego urządzenia. Jeżeli jednak zależy nam na większym bezpieczeństwie, lepiej zdecydować się na prawdziwe kamery do monitoringu.