Marka Eura Tech to obecna na rynku firma od 1991 roku. Początkowo, była ona jednym z największych dystrybutorów systemów ochrony i bezpieczeństwa na rynku polskim. W 2005 roku uruchomiona została linia produkcyjna marki, która bazując na swoim doświadczeniu produktowym utworzyła modele najwyższej jakości, które w szybkim tempie uzyskały renomę oraz zaufanie użytkowników.

Na drodze rozwoju marki w jej strukturze wydzieliło się 5 obszarów- zarówno jako wewnętrzny podział na działy produkcyjne, jak i wynikający z fuzji pomiędzy firmami partnerskimi.

domofon euraObecnie w ramach marki Eura Tech funkcjonują 3 firmy- Eura, Genovo oraz Cyfral. Flagową, wypracowana przez lata marką jest Eura. W jej obrębie wyróżnić możemy aż 2 działy kierowane do różnych grup użytkowników. Eura Pro dedykowana jest profesjonalistom oraz firmom instalatorskim. ElHome natomiast to dział odpowiadający prywatnym oczekiwaniom użytkowników- najwyższa jakość, intuicyjna obsługa oraz łatwy montaż. W ofercie marki Eura znaleźć można spełniające standardy europejskie urządzenia przeznaczone do kontroli dostępu i zabezpieczania- systemy monitoringu IP, domofony oraz wideodomofony wykorzystujące zaufaną technologię zarówno rejestracji, jak i przechowywania obrazu.

Genovo to polskie przedsiębiorstwo, którego cechą charakterystyczną jest przygotowywanie projektów instalacyjnych oraz dopasowanie odpowiednich rodzajów produktów do oczekiwań oraz warunków obszarów, w których docelowo mają one się znaleźć. Dzięki temu uzyskujemy system, który wykorzystuje wysokiej jakości testowane produkty, dopasowane niczym rękawiczka. Materiał wandaloochronny, szerokie spektrum urządzeń podstawowych oraz rozszerzeń umożliwia utworzenie kompleksowej obsługi ochrony obiektów przemysłowych.

Cyfral to marka z wieloletnią tradycją produkcyjną. Od 30 lat funkcjonuje aktywnie na rynku oferując klientom urządzenia wykonane z wysokiej jakości aluminium i plastyku, przeznaczonych do użytku prywatnego, jak i publicznego. Najczęściej wybierana przez firmy instalatorskie, jako uzupełnienie podstawowego asortymentu marki Eura.